Ipak s.r.o.

Fasády

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodávané speciální fasádní systémy zhotovené na principu hliníkové závěsné kostry umožňují široké variantní řešení obkladu prakticky ze všech druhů materiálů, požadovaných tvarových prvků a ploch vyskytujících se na budovách s vyspělým technickým a architektonickým zpracováním.

Společnost je komplexním dodavatelem fasádního díla, od prvotní konzultace návrhu s investorem, výběru nejvhodnějšího fasádního obkladu, přes zpracování technického řešení a detailního projektu, až po montáž a předání hotového fasádního díla zákazníkovi.

 


CELOSKLENĚNÉ PŘÍČKY

Celoskleněné příčky umožňují elegantní a přitom neotřelé rozvržení interiéru budov. Sklo umožňuje šíření přirozeného denního světla celým prostorem. Celoskleněné příčky navíc vynikají vysokou variabilitou.Při navrhování prosklené příčky a stěny, klademe důraz na individuální požadavky našich zákazníků, kteří požadují něco neotřelého a zároveň funkčního pro svůj interiér. Ideální řešení pro lehké skleněné interiérové příčky.  zahrnuje kování pro pevné příčky a integrované dveře do těchto příček. Díky tomu můžeme vytvořit technicky a z hlediska designu ucelenou dělící příčku s otvíravými dveřmi. Dveře mohou být kyvné s madly a podlahovými zavírači nebo osazeny dveřním kováním. Samozřejmostí je použití kalených nebo lepených skel. Skla mohou být upravena pískováním, barvením nebo jinou technologií tvorby ornamentů.

 


Aktuality

15.04.2010

Nové webové stránky

Sputili jsme nové webové stránky.

CMS: EDA 3.6 | Webdesign, webhosting - GOLEM GROUP s.r.o. | powered by INFOTIP.cz | Copyright © 2010 - 2018